Ana Sayfa Türkiye 2020 Yılbaşında Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alacak?

2020 Yılbaşında Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alacak?

0
159
2020 yılbaşı programları

Hemen herkes takvimler 2020’yi gösterdiğinde farklı bir şehirde olmak ve yılın ilk dakikalarını keyifli bir şekilde geçirmek için hazırlıklar yapıyor. Kimileri 2020 yılbaşında yurtdışında gidilecek yerler ile ilgili araştırmalar yaparken, kimileri ise 2020 yılbaşı yurtiçi turları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Eğer siz de henüz yılbaşı programınızı yapmadıysanız ve yılbaşında ne yapacağınız konusunda kararsızsanız sizin için derlediğimiz yılbaşı sanatçı programları yazımızı incelemenizi öneririz. Yazımızda sadece Ebru Gündeş, Sibel Can ve Bülent Ersoy gibi Türk müziğinin önemli sanatçılarının nerede sahne alacakları ile ilgili bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Peki, sanatçıların 2020 yılbaşı programları nasıl? Yılbaşında hangi sanatçı hangi otelde sahne alacak? Ünlülerin yılbaşı ücretleri ne kadar? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası…

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Sanatçıların 2020 Yılbaşı Programları ve Program Ücretleri

Şuan “2020 yılbaşı hangi gün” “2020 yılbaşı bileti fiyatları ne kadar” sorusundan sonra en çok merak edilen yılbaşında kim nerede sahne alacak sorusu… Eğer siz de sanatçıların sahne alacakları yerleri merak ediyor ve yılbaşı programınızı buna göre yapmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Hadise Nerede Sahne Alacak?

Evet, 2020 yılbaşı programları arasında en çok merak edilenlerinden birisi Hadise’nin nerede sahne alacağı. Hadise 31 Aralık 2019 gecesi Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Hotel’de sahne alacak. Hadise’nin her zamanki gibi yürek hoplatacak performansını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Ancak en iyi Kıbrıs otelleri arasında yer alan Cyprus Deluxe Hotelin sürprizleri bunlarla da sınırlı değil. Çünkü tarihler 28 Aralık 2019’u gösterdiğinde sahnede Bülent Ersoy olacak. Eğer Bülent Ersoy yılbaşında nerede sahne alacak diye merak ediyorsanız onu da böylece cevaplamış olalım.

Yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak sanatçılar arasında yer alan Hadise yılbaşında 800 bin TL kazanacakken, Bülent Ersoy’un sahne ücreti ise 500 TL olacak.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Murat Boz Nerede Sahne Alacak?

Murat Boz ülkemizin en önemli sanatçılarından birisi ve yılbaşında oldukça fazla rağbet görüyor. Antalya Granada Luxury Hotel’de sahne alacak sanatçının bu yıl da çok fazla izleyicisi olacağı kesin. Yine Murat Boz yılbaşı konserinde 400 bin TL kazanacak.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Seda Sayan Nerede Sahne Alacak?

En iyi yılbaşı otelleri arasında yer alan Kıbrıs Salamis Bay Conti Hotel, bu sene yılbaşında Seda Sayan’ı ağırlayacak. Yılbaşınızı bu muhteşem otelde Seda Sayan 2020 yılbaşı programı ile geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu yaptırın.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Yıldız Tilbe Nerede Sahne Alacak?

2020 yılbaşı programları denilince akla ilk gelenlerden birisi de Yıldız Tilbe… Sevilen sanatçı 31 Aralık gecesi Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel’de seyircilerinin karşısına çıkacak ve bu konserden 500 bin TL kazanacak.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Gülşen Nerede Sahne Alacak?

Gülşen’de yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alacak isimlerden ve konserinden 450 bin TL kazanacak.

2020 yılbaşı programları
2020 yılbaşı programları

Yılbaşında Tarkan Nerede Sahne Alacak?

Yılbaşı programı en çok merak edilenlerin başında ise Megastar Tarkan geliyor. Ülkemizin dünyaca ünlü yıldızı 31 Aralık gecesinde Kıbrıs’ın en lüks otelleri arasında yer alan Kıbrıs Elexus Hotel’de sahne alacak. Tarkan’ın yılbaşı ücreti ise dudak uçuklatan cinsten… Eğer yılbaşına Tarkan ile birlikte girmek isterseniz kişi başı 6.196 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca Tarkan’ın yılbaşı konserinden 2 milyon TL kazanacağı biliniyor.

Tüm bunların yanı sıra diğer sanatçıların 2020 yılbaşı programları ise kısaca aşağıdaki gibi…

Candan Erçetin: Merit Park Hotel & Casino

Kuşum Aydın: Kıbrıs Girne Lord’s Palace Hotel

Fatih Ürek: Kıbrıs Acapulco Resort Convention Spa Hotel

Funda Arar: Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa

Muazzez Ersoy: NG Sapanca Wellness & Convention Otel

Serkan Kaya: Girne Kıbrıs Kaya Palazzo Resort

Zara: Kaya Artemis Otel

Işın Karaca: Calista Luxury Belek

Bülent Serttaş: Ng Afyon Wellness Convention

Koray Avcı: Merit Royal Hotel

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz